Kaip atliekamas apleistos buhalterijos tvarkymas?

Ar kada pagalvojote, kad ne vienoje įmonėje yra prastai tvarkomi buhalteriniai dokumentai? Įmonių vadovai susiduria su problemomis, kada iš tiesų jų buhalteriai ne rimtai žiūri į savo darbą. Aišku, kartais yra ir vadovų klaida, kad jie nesugeba tinkamai kontroliuoti darbuotojų. Taigi, apleistos buhalterijos tvarkymas yra gan paklausi paslauga. Dažniausiai, tokią paslaugą užsisako įmonės, kurios susidūrė su prastai dirbančiu buhalteriu ar buhalterinių paslaugų imone. Pasitaiko atvejų, kuomet buhalteriniai dokumentai buvo aplaidžiai tvarkomi ištisus metus. Ko pasekoje įmonės gali gauti nemažas baudas. Taip jau nutinka, kad kartais įmonės valstybinių institucijų patikrinimo metu supranta, kad jų buhalterijos skyrius yra niekam tikęs. Tokioje situacijoje yra užsakomos apleistos buhalterijos tvarkymo paslaugos. Profesionalūs specialistai atlieka visų įmonės buhalterinių dokumentų analizę ir paskaičiuoja kiek reikės laiko, kad visi dokumentai būtų tinkamai sutvarkyti, o taip pat kiek tokios paslaugos kainuos. Logiška, kad tokios specifinės paslaugos gana nemažai kainuoja, todėl kiekvienas klientas kuris nori užsisakyti apleistos buhalterijos tvarkymą, turėtų pagalvoti kokią įmonę samdys.

Kaip išsirinkti paslaugos tiekėją?

Pats svarbiausias aspektas renkantis tokias paslaugas, tai yra paslaugos tiekėjo kompetencija. Tai gali būti pavienis buhalteris, arba tokias paslaugas teikianti kompanija. Kartais geriau samdyti pavienį specialistą, o kartais įmonę. Viską reikia skaičiuoti individualiai. Bet kokiu atveju, kiekvienas klientas, kuris galvoja apie tokių paslaugų pirkimą, turėtų pradiniame etape atlikti nedidelį tyrimą. Pirmiausia išsiaiškinkite, kiek preliminariai gali kainuoti apleistos buhalterijos tvarkymo paslaugos. Aišku, apskaitos įmonės sakys, kad reikia atlikti mokamą auditą ir panašiai, tačiau jūs kaip įmonės atstovas ar savininkas žinote, kiek įmonė turi darbuotojų, kiek buvo parduoda produkcijos, išrašyta sąskaitų, todėl galite plius, minus pasakyti ir darbų apimtį. Apskaitos paslaugas teikiančios imonės turėtų prieš pradėdamos darbus bet pasakyti, kad visi darbai gali kainuoti iki tam tikros sumos. Nesirinkite tokių įmonių, kurios pradiniame etape nežino, kiek darbai kainuos. Tokiu atveju, įmonės tiesiog gali padidinti paslaugų kainas.

Kaip susirasti tokias kompanijas?

Kaip jau ne kartą esame minėję, tokių paslaugų tiekėjų reikėtų ieškoti paieškos sistemose arba įmonių kataloguose. Lietuvoje, turime tikrai daug įmonių, kurios teikia tokio tipo paslaugas, todėl galite drąsiai samdyti paslaugos tiekėją, kuris randasi kitame mieste. Dažnu atveju, taip galima gana nemažai sutaupyti. Aišku, jeigu jūsų kompanija labai didelė, tuomet geriau, kada paslaugos tiekėjas yra vietinis.

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

info@jugma.lt

jugma.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *